- pusty koszyk -
0 szt.

SILNIK CENTRALNY DAPU md250S

Marka DAPU ma swoje korzenie w Japonii i konstruuje oraz produkuje napędy elektryczne od ponad 15 lat.

 

Rdzeniem systemu napędowego DAPU jest centralny silnik DAPU MD250S o naprawdę wyjątkowych właściwościach technicznych.

 

Oferuje moc 250 W/350 W, zintegrowany i znakomicie dostrojony kontroler oraz doskonałą wydajność (ponad 80 %), dzięki czemu rowery wyposażone w ten silnik mają wyjątkowy zasięg na jedno ładowanie. Na górskich szlakach docenią Państwo szczególnie bardzo wysoki moment obrotowy 95 Nm. Te parametry w połączeniu z bardzo niską masą silnika sprawiły, że DAPU stało się oczywistym wyborem do zastosowania w rowerach górskich marki LOVELEC. Podczas jazdy docenisz nie tylko wydajność DAPU, ale także jego niezwykle cichą pracę. Nawet przy najbardziej stromych podjazdach DAPU pomoże Ci w bardzo znaczący sposób.

 

Napęd DAPU należy do światowej czołówki pod względem parametrów!

 

  

 

Akumulatory

Nami stosowane akumulatory z Li-Ion ogniwami Samsung, Panasonic i Phylion, należą do najlepszych na rynku. Tak jak starannie wybieramy każdy z elementów roweru elektrycznego, tak u ogniw akumulatorów Li-Ion jest to podwójnie prawdziwe.

 

Wyświetlacz LCD

Do obsługi silnika elektrycznego służy panel z przyciskami umieszczony w lewej części kierownicy. Wyświetlacz LCD w pośrodku kierownicy pokazuje poziom wspomagania w zakresie 0-5 i także aktywację asystenta rozbiegu (który pomaga rozpędzić się do 6 km/h bez pedałowania). Znajdują się tutaj także informacje o stanie naładowanej baterii lub klasyczne funkcje licznika rowerowego (prędkościomierza) takie jak: prędkość aktualna, średnia i maksymalna prędkość, całkowity i dzienny dystans, zegar i stoper. Przez nas zamontowane elementy takie jak: motor, akumulator, sterownik i wyświetlacz są wodoodporne, więc nie musicie się obawiać o żywotność ani w przypadku złej pogody lub używania roweru elektrycznego w przeciągu całego roku.

 

Jak do tego dodamy jeszcze dożywotnią gwarancję na ramę, na pewno zrozumiecie, że rower elektryczny LOVELEC jest właściwym wyborem. Życzymy wam dużo przyjemnych kilometrów w siodle roweru.  

 

Wasz - LOVELEC+