SILNIK CENTRALNY DAPU md250S

Marka DAPU ma swoje korzenie w Japonii i konstruuje oraz produkuje napędy elektryczne od ponad 15 lat.

Rdzeniem systemu napędowego DAPU jest centralny silnik DAPU MD250S o naprawdę wyjątkowych właściwościach technicznych.

Oferuje moc 250 W/350 W, zintegrowany i znakomicie dostrojony kontroler oraz doskonałą wydajność (ponad 80 %), dzięki czemu rowery wyposażone w ten silnik mają wyjątkowy zasięg na jedno ładowanie. Na górskich szlakach docenią Państwo szczególnie bardzo wysoki moment obrotowy 95 Nm. Te parametry w połączeniu z bardzo niską masą silnika sprawiły, że DAPU stało się oczywistym wyborem do zastosowania w rowerach górskich marki LOVELEC. Podczas jazdy docenisz nie tylko wydajność DAPU, ale także jego niezwykle cichą pracę. Nawet przy najbardziej stromych podjazdach DAPU pomoże Ci w bardzo znaczący sposób.

Napęd DAPU należy do światowej czołówki pod względem parametrów!

 

 

SILNIK CENTRALNY ANANDA M80BBTR

Marka ANANDA działa na rynku napędów elektrycznych od 1985 roku. W swoich fabrykach zatrudnia ponad 600 pracowników. Jej główne rynki eksportowe to UE i USA (800 000 sztuk).

Marka LOVELEC korzysta w swoich rowerach elektrycznych z jednostki napędowej ANANDA M80BBTR.

To doskonale dostrojony napęd elektryczny o wyjątkowej wydajności. Moc 250 W/350 W jest wspierana przez doskonały moment obrotowy 80 Nm. Ponadto, ten układ napędowy ma bardzo małą masę (3,7 kg). Po dokładnych testach kilku systemów, z naciskiem na wydajność, cichą pracę, stabilność, ekonomiczność i niezawodność, marka LOVELEC zdecydowała się na użycie napędu ANANDA M80BBTR.

System napędowy ANANDA jest używany przez wielu wiodących europejskich producentów silników elektrycznych!

 

Akumulatory

Nami stosowane akumulatory z Li-Ion ogniwami Samsung, Panasonic i Phylion, należą do najlepszych na rynku. Tak jak starannie wybieramy każdy z elementów roweru elektrycznego, tak u ogniw akumulatorów Li-Ion jest to podwójnie prawdziwe.

 

Wyświetlacz LCD

Do obsługi silnika elektrycznego służy panel z przyciskami umieszczony w lewej części kierownicy. Wyświetlacz LCD w pośrodku kierownicy pokazuje poziom wspomagania w zakresie 0-5 i także aktywację asystenta rozbiegu (który pomaga rozpędzić się do 6 km/h bez pedałowania). Znajdują się tutaj także informacje o stanie naładowanej baterii lub klasyczne funkcje licznika rowerowego (prędkościomierza) takie jak: prędkość aktualna, średnia i maksymalna prędkość, całkowity i dzienny dystans, zegar i stoper. Przez nas zamontowane elementy takie jak: motor, akumulator, sterownik i wyświetlacz są wodoodporne, więc nie musicie się obawiać o żywotność ani w przypadku złej pogody lub używania roweru elektrycznego w przeciągu całego roku.

 

Możesz również wykorzystać 1. bezpłatny erwis dla waszego roweru elektrycznego LOVELEC. Jak do tego dodamy jeszcze dostawę do 24 godzin od zamówienia i dożywotnią gwarancję na ramę + prezent, na pewno zrozumiecie, że rower elektryczny LOVELEC jest właściwym wyborem. Życzymy wam dużo przyjemnych kilometrów w siodle roweru.  

Wasz - LOVELEC+