- pusty koszyk -
0 szt.

Bezpłatna dożywotnia gwarancja na ramę

 

Brzmi to szaleńczo? Jest to w ogóle możliwe?

Na rynku z rowerami elektrycznymi jesteśmy już 8 lat i za ten czas się nam udało ulepszyć produkcję rowerów elektrycznych niemal do doskonałości. Z tego powodu właśnie teraz oferujemy na każdy rower elektryczny

Logo

  BEZPŁATNĄ DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ NA RAMĘ !

Ręczymy za jakość naszych rowerów, więc możemy Państwu zaoferować tą niepowtarzalną okazję, jako jedyny producent rowerów elektrycznych w Republice Czeskiej.

Dzięki stopniowemu rozwojowi i wielu testom, wydłużyliśmy prawnie obowiązujący okres gwarancji na akumulatory z 6 miesięcy na 2 lata, pomimo że u większości producentów obowiązuje tylko wspomnianych 6 miesięcy. Dzięki tej ofercie jesteśmy krok naprzód przed konkurencją. 

Oczywistością jest także 2-letnia gwarancja na resztę komponentów rowerów elektrycznych + 1. serwis darmowy

Kiedy do tego dodamy dostawę do 24 godzin, wysyłkę gratis i prezent, na pewno przekonacie się, że rowery elektryczne marki Lovelec  tym właściwym wyborem. 

Teraz już tylko wystarczy sobie wybrać odpowiedni model roweru elektrycznego, z czym z chęcią Państwu pomożemy. Możecie nas kontaktować pod numerem telefonu: + 48 694 295 620 lub mailowo na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.