- pusty koszyk -
0 szt.

Bezpłatna dożywotnia gwarancja na ramę roweru elektrycznego

Brzmi to szaleńczo? Jest to w ogóle możliwe?

Na rynku z rowerami elektrycznymi jesteśmy od roku 2008 i za ten czas udało nam się doprowadzić produkcję rowerów elektrycznych niemal do doskonałości. Z tego powodu właśnie teraz oferujemy na każdy rower elektryczny - LOVELEC +

BEZPŁATNĄ DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ NA RAMĘ !

Gwarantujemy jakość naszych rowerów, więc możemy Państwu zaoferować tą niepowtarzalną okazję, jako jedyny producent rowerów elektrycznych w Republice Czeskiej.

Dzięki stopniowemu rozwojowi i wielu testom, wydłużyliśmy prawnie obowiązujący okres gwarancji na akumulatory z 6 miesięcy na 2 lata, pomimo że u większości producentów obowiązuje tylko wspomnianych 6 miesięcy. Dzięki tej ofercie jesteśmy krok naprzód przed konkurencją. Więcej informacji o akumulatorach oraz silniku DAPU znajdziesz tutaj.

Oczywista jest także 2-letnia gwarancja na resztę komponentów rowerów elektrycznych.

Kiedy do tego dodamy wysyłkę gratis, na pewno przekonacie się, że rowery elektryczne marki - LOVELEC +, to właściwy wybór

Teraz wystarczy już tylko wybrać sobie odpowiedni model roweru elektrycznego, z czym chętnie Państwu pomożemy.
Kontaktować można nas telefonicznie: +48  338 881 093 lub mailowo na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Bezpłatna dożywotnia gwarancja na ramę roweru elektrycznego