Lovelec logo

Lovelec jest czeską marką rowerów elektrycznych produkowanych spółką Koeximpo spol. s r.o.

Koeximpo spol s.r.o. to jest czeska firma, która działa na rynku ponad 25 lat.

Spółka była założona dnia 12 lipca 1991 r. ze sygnaturą akt C 837 i jest prowadzona przez Sąd Rejonowy w Ostrawie. Siedziba, jak i centrum logistyczne i serwisowe, znajduje się w Czeskim Cieszynie przy ul. Lipová 1986.

W roku 2008 poszerzyliśmy naszą ofertę o rowery elektryczne pod własną marką – LOVELEC + . Dzięki ponad 8-letniemu doświadczeniu z rozwojem, produkcją i serwisem rowerów elektrycznych, jesteśmy w stanie zaoferować klientom szerogą ofertę rowerów elektrycznych wysokiej jakości. W końcu słowa właściciela są mottem wszystkich pracowników:

„Strategia marki LOVELEC jest prosta – bezkompromisowa jakość w rozsądnej cenie.“
Stanislav Glac, właściciel firmy

Nasz asortyment zawiera ponad 30 modeli rowerów elektrycznych różnych kategorii (miejskie, składaki, drogowe i terenowe). W naszej ofercie znajdują się rowery elektryczne średniej i wyższej klasy.

„Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i dystrybucji rowerów elektrycznych. Nasze produkty są zaprojektowane tak, by maksymalnie spełniały oczekiwania klientów na naszych rynkach docelowych. Dlatego produkujemy rowery, które z satysfakcją używają Polacy, Czesi, Słowacy, Niemcy czy Austriacy.“
Marek Matuszynski, marketing manager

„Nasze centrum serwisowe bierze udział w projektowaniu nowych modeli rowerów elektrycznych Lovelec. Dotychczasowe doświadczenia przekładane są na nowe rozwiązania i ulepszenia techniczne.“
Jan Przywara, szef serwisu

Rower elektryczny LOVELEC jest zawsze zaprojektowany tak, by jego niezawodność i późniejsza radość z jazdy zaspokoiła nawet tych najbardziej wymagających rowerzystów. Nasze usługi nie kończą się sprzedażą, kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki jakościowemu serwisu gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu, szybkiej dystrybucji i szerokiej sieci partnerskich sklepów, należymy do liderów w tej dziedzinie w całej UE.

Mamy nadzieję, że także Wy będziecie należeć do naszych zadowolonych klientów.