- pusty koszyk -
0 szt.

Lovelec logo

 

LOVELEC - czeska marka rowerów elektrycznych z dwunastoletnią tradycją

Stanislav Glac, założyciel firmy KOEXIMPO, wielki miłośnik kolarstwa, w 2010 roku stworzył markę rowerów elektrycznych LOVELEC (zestawienie słów love + electric), wykorzystując z powodzeniem szansę wejścia na rynek rowerów z silnikiem elektrycznym. Celem produkcji rowerów elektrycznych przez rodzinną firmę było rozpropagowanie e-bików wśród wszystkich grup wiekowych, bez względu na poziom sportowy.

Od kilku lat to synowie Stanislava kontynuują rowerową pasję ojca, prowadząc markę na kolejne szczeble rozwoju.

Credo marki to dostarczanie e-bików dla całej rodziny i zapewnienie wszystkim radości z jazdy. Nie byłoby to możliwe bez zaawansowanych technicznie produktów dostosowanych do potrzeb każdego użytkownika. Twórcy marki LOVELEC stawiają szczególnie na funkcjonalność, ergonomię i niezawodność, potwierdza to dożywotnia gwarancja na ramę oraz 2-letnia gwarancja na akumulator.

Dzięki silnikom o wysokim momencie obrotowym, wielu wariantom pojemności baterii i skutecznie dobranym komponentom rowerowym, obecna gama modeli zapewnia użytkownikom maksymalny komfort i niezapomniane wrażenia. Nie ważne czy jesteś sportowym maniakiem lub sporadycznym użytkownikiem – dzięki elektrycznym rowerom LOVELEC każdy może doświadczyć aktywnego odpoczynku na najwyższym poziomie !

Wszyscy możemy czerpać przyjemność z jazdy na rowerach elektrycznych LOVELEC, niezależnie od tego, czy wybierzemy miejski, składany, trekkingowy czy górski wariant.  

Wynik sportowy jest drugorzędny, liczy się radość z jazdy. Naszą największą satysfakcją jest moment, kiedy pasja naszych klientów spotyka się z radością z jazdy. 

 

Rozwój marki LOVELEC - kalendarium

2008 Pierwsze doświadczenia ze sprzedażą e-bików zagranicznych marek (węgierskich i polskich), przygotowanie specyfikacji technicznych dla własnej produkcji.

2010 Powstanie marki LOVELEC, wprowadzenie na rynek własnych rowerów elektrycznych.

2012 Oferta miejskich i składanych rowerów elektrycznych, modele crossowe pod własną marką, sprzedaż e-bików z systemem Bosch (pod marką Gepida).

2014 Miejskie i składane rowery elektryczne, modele crossowe z akumulatorem na ramie, silnikiem w tylnej piaście.

2016 Wprowadzenie modeli MTB, zastosowanie silnika centralnego.

2018 Zastosowanie zintegrowanych akumulatorów. Wprowadzenie na rynek „Speed ​​​​pedelec” S-road.

2019 Wprowadzenie japońskiego centralnego silnika DAPU w segmencie górskich rowerów elektrycznych oraz w pełni zintegrowanych akumulatorów w modelach trekkingowych.

2020 W pełni zintegrowana bateria w wielu modelach rowerów górskich, trekkingowych i składanych;

2021 Zupełnie nowa odsłona kolekcji marki LOVELEC. Nowe modele, segmenty, geometrie i specyfikacje. Rozwój serwisu LOVELEC oraz implementacja nowego systemu zarządzania obsługą aftersales.

2022 Istotne zmiany w kategorii e-MTB - poszerzenie oferty do 6 modeli i wprowadzenie nowych ogniw o większej pojemności zwiększającej zasięgi. Wprowadzenie na rynek miejskiego roweru elektrycznego z całkowicie zintegrowanym akumulatorem w ramie.